Thursday, April 18, 2013

Rita Ora sjell videon më të re, “Radioactive” (video)

Rita Ora sjell videon më të re, “Radioactive” (video) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=KJgcsbLWiKw

 

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka publikuar videon e saj më të re, “Radioactive”.
Me një videoklip ndryshe nga çfarë është paraqitur më parë, ajo duket më sensuale dhe provokuese. Kjo këngë vjen sërish si prodhim i “Roc Nation” dhe ka nisur të ndiqet dhe të komentohet mjaft nga fansat e Orës në YouTube.Ndonëse këto kohë Rita është diskutuar mjaft në media për shkak të historisë së saj me Rob Kardashian, nuk e ka penguar këngëtaren të vijojë karrierën, duke ndezur para pak ditësh gjysmë-finalen e X-Factor Britani dhe tani duke publikuar videon më të re.

 http://www.youtube.com/watch?v=uI6VfwBV8Gc&feature=player_embedded

No comments:

Post a Comment